Головна » 2010 » Липень » 18 » чемпіонат району
18:37
чемпіонат району
два різні тайми
вільхівка-зекерничне 4-1
Матч 11 туру завершував перше коло змагань в розіграші чемпіонату району з футболу в другій лізі .У Вільхівці зустрічалися команди  ВІЛЬХІВКА  та ЗАКЕРНИЧНЕ .Матч проходив про температурі +30 -це в першому таймі .
Команди розпочали без розвідки ,так як добре знали тактику один одного  (тому що весною вони зустрічалися в кубковому матчі  перемогли тоді вільхівчани з рахунком 3-0 ).вільхівчати розпочали з атак але через сильну температуру швидкості були не ті які могли б показати футболісти .Моменти виникали а голів не було ,і тут з нічого виник момент який нічого небезпечного не обіцяв гостям ,декілька прекошетів ів штрафгні і мяч у сітці воріт . Гол забив Побережник . Другий гол вийшов дуже цікавий .Момент в центпрі поля  удар і гол в девятку  і рахунок 2-0 .відзначився забитим голом Атаманчук Дм. Так  і завершився перший тайм .У перерві якого розпочалася сильна гроза з дощем і перерва між таймами тривала більше як пів-години .Злива вщухла і матч продовжили .Рахунок 3-0 зробив Матуляк І,згодом гості відквитали один гол ,але більшого зробити вони не змогли .Зате господарі продовжували атакувати і зусиллями Ріпея Я рахунок став 4-1 . Господарві було ще багато моментів відзначитись але помішало їм те що весь стадіон був залитий водою .Матч так завершився впевненою перемогою господарів .
ps. насткпний матч вільхівка проведке знову з командою закерничне .розпочне друге коло матчем у себе в дома ,так як команда закерничного стадіон дискваліфікований
Переглядів: 597 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Роман   (19.07.2010 00:11) [Материал]
ще нічого не ясно, бо у серпні буде проходити кубок! а чемпіонат продовжиться після Дня Незалежності!