Головна » 2010 » Липень » 4 » чемпіонат району

4 липня 2010р стадіон "Колос"
ВІЛЬХІВКА -СЛ.РІВНЯНСЬКА 0-2
суддя:Романчукевич (Дуба)
ВІЛЬХІВКА:Сігачов Д,Сігачов С. Ковпак А. Ріпей Я.Джурин В. (Ковпак І..46)Ленів М.Косів Р. Матуляк І.Мельник М.Павлів в.Максимець Р.

Матч який відбвуася в неділю мав визначальне значення для обидвох команд.Для слободорівнянців треба було взяти реванш за програш в минулому сезоні а також вони в разі перемоги зберігали третє місце а в разі поразки пропускали Вільхівку НА ТРЕТЮ СХОДИНКУ .
   Матч розпочався без розвідки .Моменти створювали як одні так і інші футболісти .але гостріше атакували гості .Які свого досягли в середині першого тайму сильним пострілом з-за меж штрафного майданчику   відкрили рахунок. Господарі кинулися відігруватися але їхні зусилля зводили на нівець то воротар то захисники суперника .Перший тайм так і за кінчився з рахунком 0-1 на користь гостей .
Всі сподівання відігратися залишили на другий тайм. В перерві була зроблена заміна замісь Джурина на поле вийшов Ковпак І .Весь другий тайм  точилася гостра боротьба з перемінним успіхом .Гра йшла до забитого мяча .ОТт тільки мяч тол забили знову гості ,і знову з-за меж штрафного майданчику .ГШол близнюк першого .Практично гру було зроблено. ще декілька моментів щоб розмочити рахунок мали   Мельник Павлів Матуляк і Ріпей з Максимцем  проте  їхнім ударам бракувало  точності . Матч завершився впевненою перемогою слободи .Які зберегли за собою третю сходинку .АВільхівка після цієї поразки опустилася нижче .
Переглядів: 579 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0